Mini Band ile Ofiste Dik Duruş Egzersizleri

Dik Duruş Akademisi videolarımız devam ediyor. Bu çalışmamızda bir adet mini band egzersiz ekipmanı kullanarak ofiste yapabileceğimiz dik duruş hareketlerini öğreneceğiz.

Günümüzün önemli bir kısmını ofiste çalışırken geçiriyoruz ve kaslarımız, vücudumuz uzun saatler hareketsiz kalmanın olumsuz etkilerine maruz kalıyor. Bu yüzden sizlere ofiste yapabileceğiniz hareketleri tavsiye etmek istedim ve bunun için mini band kullandım çünkü bu ekipman hem az yer kaplıyor hem de bize istediğimiz direnci sağlıyor.

Hareketlere ilk kez başlıyorsanız ilk hafta 12 tekrar ve 2 set olacak şekilde başlayabilirsiniz ve ilerleyen haftalarda 15 tekrar x 3 sete çıkabilirsiniz. Zamanla güçlendiğinizi ve hareketlerin daha kolay geldiğini göreceksiniz, bu aşamada tekrar ve set sayılarını daha da artırmanızda fayda olacaktır.

Şimdiden herkese iyi antrenmanlar.

DİK DURUŞ AKADEMİSİ programına ulaşmak, örnek antrenman, set ve tekrar sayılarını öğrenmek için lütfen https://sagliklihoca.com/dik-durus-akademisi/ adresini ziyaret ediniz.

Sağlıkla kalınız

[alert-note]

[/alert-note]

[alert-announce]Hayatınıza spor, sağlık ve hareket katmak ister misiniz? O halde doğru kanaldasınız.
KANALIMA ABONE OLABİLİRSİNİZ: http://goo.gl/zvFGWA

Spor Eğitmeni Mahmut Talha Sağlıklı bilgi, birikim ve tecrübelerini sizlerle paylaşıyor. Fitness, pilates, egzersiz metotları, sağlıklı yaşam tüyoları ve beslenme programları ile daha formda ve sağlıklı olmak sizin için de mümkün.

“Sağlıklı Hoca”yı sosyal medyadan takip edin! ▼
➤ WEBSİTEM: http://goo.gl/hNRFCi
➤ FACEBOOK: http://goo.gl/ATg3dg
➤ TWITTER: http://goo.gl/4DAXhK
➤ INSTAGRAM: http://goo.gl/pjsj1I
➤ TUMBLR http://goo.gl/1k4KXM[/alert-announce]

Leave a Comment

YouTube Kanalım