Konuşmacı Daveti

Şirket içi eğitimlerinizde, seminer, toplantı yada konferans gibi etkinliklerinizde konuşmacı olarak yer almamı istiyorsanız benimle irtibata geçebilirsiniz.

Sağlıklı ve bilgilendirici bir konferans olabilmesi için aşağıda yer alan hususları dikkate almalısınız;

KONFERANS & WEBINAR Konu Başlıkları;

“Dik Duruş Akademisi”

Hazırlanın!

Yaşamak zorunda olduğunuz tek yer olan vücudunuzla konuşacaksınız. İlk nefesinizden, son nefesinize kadar sizi taşıyan bu yegâne aracın işleyişini öğrenecek ve sağlıklı bir yaşam için gerekli olan dengeye ve doğru duruşa ulaşacaksınız.

Dik Duruş Akademisi programı, kamburluktan kurtulmak isteyenler için oluşturuldu ve uygulayan bir çok kişi tarafından memnuniyetle referans edildi.

Sade, pratik ve son derece uygulanabilir bu programı evinizde, ofisinizde kısacası her yerde yapabilirsiniz ve sadece 8 haftada duruşunuzdaki değişimleri görmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Hepsi ve daha fazlası bu eğitimde

“8 Haftada Dik Durma Sanatı” kitabının yazarı Mahmut Talha Sağlıklı’nın anlatımı ile

Egzersiz yapmak sadece kaslarımız için gerekli olan bir eylem değildir aynı şekilde beynimiz için de son derece gereklidir. “Sağlıklı Beyin & Sağlıklı Beden” sistemi ile hem kaslarınızı çalıştırır forma girer, hem de beyninizi geliştirebilirsiniz.

Her gün aynı rutinleri yapmak ve benzer işleri tekrar etmek, beynimizin potansiyelini ve gücünü düşürür. Beyin performansını her zaman yukarıda tutmak için yeni beceriler öğrenmeli ve bilgiler edinmelisiniz.

“Sağlıklı Beyin & Sağlıklı Beden” seminerimde beynimizin işleyişini ele aldıktan sonra, gelişimini destekleyen hareketleri uygulamaya başlıyoruz. Bunun için kaslarımızı, spor malzemeleri ve birbirinden ilginç şaşırtıcı oyunları kullanıyoruz.

Beyin gelişimi, eğlence ve hareket bu eğitimde!

​“Sağlıklı Beyin” sistemi eğlenerek zihinsel performansın arttırılmasını sağlar. Amacı ise beynin olanaklarını daha iyi şekilde kullanarak kişisel başarı ve performansı arttırmaktır. Bir nevi beynimizin performansını artıracak egzersizler yapıyoruz.

Katılımcılarda; öğrenme yeteneğinde gelişim, problemlere daha kolay çözüm bulma, dengede gelişim, el ayak koordinasyonunda gelişim, unutkanlıkta azalma gibi pek çok olumlu etkileri görülmektedir.

Şirketler ve çalışanları ile gerçekleştirdiğimiz bu programda terlemek yok! İster takım elbise, ister rahat kıyafetler ile katılım göstermek mümkün.

Sağlıklı Beyin Egzersizleri videolarını izlemek için lütfen https://www.youtube.com/playlist?list=PL42B-OxNlxD1oI5hHKJqCZv8rHrSPPZXZ adresini ziyaret ediniz.

Bu eğitimin faydaları nelerdir?

Eğitimde Neler Var?

Siz de şirketiniz bünyesinde bu tür etkinliklere yer vermek isterseniz iletişim bölümünden bana ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Leave a Comment