Dik Durabilmek için Bu Kasları Esnetmelisiniz!

Dik durabilmek için bu kasları esnetmemiz gerekiyor!

?️Kambur durmaktan sıkıldıysanız ve bir an önce kurtulmak istiyorsanız, gergin olan ve sizi öne doğru çeken kasları esnetmemiz, açmamız gerekir.

Bu videoda sizler için en etkili egzersizleri gösterdim. Bir adet havlu yada sopa yardımıyla kamburluğu düzeltebiliriz. Egzersizleri denediğinizde ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız ve büyük bir rahatlama yaşayacaksınız.

Şimdiden iyi çalışmalar.

[alert-note]

[/alert-note]

7 thoughts on “Dik Durabilmek için Bu Kasları Esnetmelisiniz!”
 1. Hocam merhabalar. Dik durma egzersizlerini bu esneme hareketlerini yaptıktan sonra mi yapmaliyiz? Yoksa o egzersizlerden sonra yapmak daha mi iyi olur?

  1. Merhaba Nilüfer Hanım,
   Benim önerim öncelikle güçlendirici direnç egzersizlerini yapmak ve antrenmanın sonunda esneme, stretching hareketlerini uygulamak şeklindedir.
   Sağlıkla kalınız.

 2. bende boyun düzleşmesi var yaşım da 50 nin üstündesürekli yapıyorum her gün sabah faydasını gördüm başka tavsiyeniz varmı?

 3. Hocam iyi gunler kolay gelsin. Gogus kasi esnetme one cekilmis sekilde nasil esnetebiliriz bir kac egsersiz gosterirseniz … Tesekkurler

 4. merhaba abi ben 11 yaşındayım.Benim boyun kısmında eğrilerme car şçe doğru ve o kemik düzleşiyor dojtorunuza gittik doktor dik durmaya çalış dedi.Bazen boyun fıtığı olucam korkusuyla bazen ağlıyorum.Sol elim uyuşuyor.Korkuyorum bişey olur diye.Ne yapmam lazım?Bu korkumu yenemiyorum.Dik de duramıyorum.Sizin bir tane videonuzu izledim.Dik durmak için bu kasları esnetin di ismi galiba onu izledim ve bu korkumu biraz da olsa yendim.Böyle biraz daga video çekermisin abi?Babam diyo ben senin güzel bir kız olmanı istiyorum diyor.Ama olmuyı işte.Şuan ağlıyorum çünkü büyüğüncr by düzelmesse benim ile dalga geçerler diye.

  1. Merhaba
   Dik Duruş Akademisi programına https://sagliklihoca.com/dik-durus-akademisi/ adresinden ulaşabilirsiniz.

   Örnek antrenman programını, tekrar ve set sayıları gibi açıklamaları bu adreste bulabilirsiniz. Programa göre çalıştığınızda egzersizlerin çok daha hızlı etki ettiğini ve fayda sağladığını göreceksiniz.

   Üzülmeyiniz lütfen çünkü daha yaşınız genç ve programlı çalışma ile bunu aşabileceğinizi düşünüyorum, çalışarak güçlü kaslara sahip olan ve dik durabilen bir çok insan tanıyorum sizde onlardan birisi olacaksınız. Bu süreçte tüm sorularınızı benimle paylaşabilirsiniz.

   Sağlıkla kalınız

Leave a Comment

YouTube Kanalım