Toksinlerden Arınmak!

Uzmanlara göre kilo, vücutta kas, yağ ve su olarak bulunur. Kilo verirken de bu maddelere göre hareket edilir.

Peki size daha önce vücudunuzda ki ağırlığın belli bir kısmını toksinlerin oluşturduğunu söyleyen oldu mu? Ayrıca bu toksinlerden arınmazsanız, 5 kg’a kadar vücudunuzda birikebildiğini biliyor muydunuz?

Zehir anlamına gelen toksinler vücudumuzu aşırı duyarlı kılan, zararlı etkileri olan, sağlığımızı bozan herhangi bir madde olabilir. Toksinler hem vücudumuzda üretilir hem de dışarıdan alınırlar.

Kozmik Beden Temizliği, arınma kamplarının spor koordinatörü olarak yaklaşık 30 civarı detoks uygulamasına eşlik ettim ve binlerce kişiyi ekibimizle beraber gözlemledik. Kamp katılımcılarımızın hızlı bir şekilde kilo verişini hayretle izliyor ve bunun mantığını çözmeye çalışıyordum taki vücutlarından çıkanları görene kadar.

Yüz ifadenizi şu anda tahmin edebiliyorum ancak aşağıda gördüğünüz toksinler kamp katılımcılarımızın vücudundan çıkan maddelerdir.

Ben bu duruma şahit olduktan sonra kilo hakkında ki bütün bilgilerimi yeniden gözden geçirdim ve 4 başlıkta kategorize ettim kiloyu. Şöyle ki; kilo vücutta 1. Kas, 2. Yağ, 3. Su 4. Toksin olarak bulunur ve sağlıklı kilo vermek isteyen bir kişi vücudunda ki kası ve suyu korumalı, kiloyu istikrarlı bir program neticesinde yağdan ve toksinden vermelidir. Hepinize iyi arınmalar dilerim.

Bu arada resimlerde gözüken yabancı cisimler nedir diye sorabilirsiniz. Ne yok ki? Safra taşı, kum, bağırsaklarda biriken atık maddeler, parazitler, çamur v.s.

Aslında vücudumuz, kendini temizleyen bir sisteme sahiptir. Fakat dış etkenlerden dolayı giderek artan toksinler, git gide dışarıya atılması zorlaşır ve bunları bedenimizde biriktirmeye başlarlar. Toksinler, vücudumuzdan atılmadığı takdirde bedenin günlük yaşamsal ve doğal fonksiyonlarını engelleyerek birçok önemli hastalığa neden olur. Günümüzde en sık rastlanan bu hastalıkların başında kanser, şeker, kalp, yüksek tansiyon,  depresyon ve yorgunluk gelmekte.

Toksinlerinizden kurtulmaya yardımcı egzersizleri ileride sizlerle paylaşacağım.

Leave a Comment

YouTube Kanalım