Mutlaka Denemeniz Gereken 5 Beyin Egzersizi

FitBeyin egzersizleri kaldığı yerden devam ediyor ve bu çalışmamızda en çok beğenilen ve paylaşılan beş egzersizi sizler için seçtim ve gösterdim.

Beynimizin en büyük düşmanı rutine girmek ve benzer işleri tekrar etmektir. Bu süreç biz farkında olmasak da beyin performansımızı geriletebilir ve bizi olumsuz yönde etkileyebilir. Bu süreçten kurtulmanın yollarından birisi de düzenli hareket etmektir ve ben de buradan hareketle, kas becerilerine dayanarak beynimizi çalıştıran FitBeyin hareketlerini sizlerle paylaşıyorum.

Başlangıçta hareketleri yapamıyorum diye sakın üzülmeyin çünkü çalışma tam olarak buradan başlıyor, yapamadığınız noktadan, yapabildiğiniz aşamaya yavaş yavaş geçiyorsunuz ve egzersizi yapmayı başardığınızda da beyniniz sizi ödüllendirmiş oluyor ki bunların başında da dopamin hormonu geliyor.

Eğer siz de hareketsizliği geride bırakmak ve beyninizi canlandıracak uygulamalar yapmak istiyorsanız işte karşınızda birbirinden keyifli 5 FitBeyin egzersizi. Önce siz deneyin sonra da sevdiklerinize denettirin.

Şimdiden herkese iyi antrenmanlar

FitBeyin egzersizlerinin tamamını görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Leave a Comment

YouTube Kanalım