MUYAKA Profesyonel Zayıflama Eşofmanı

Türkiye’de üretilen yerli ürünleri sizler için incelemeye ve denemeye devam ediyorum. Ülkemizde üretilen bir başka başarılı ürünü daha sizlerle paylaşmak istiyorum; “MUYAKA Profesyonel Zayıflama Eşofmanı

Özel olarak üretilen kumaşı sayesinde dış ortamla bir izolasyon oluşturur, böylece egzersiz sırasında vücut tarafından üretilen ısı korunarak daha fazla terlemeyi sağlar. Vücut sıcaklığındaki bu artış metabolizma hızını ve kalori yakımını arttırır. Esnek ve dayanıklı kumaşı sayesinde egzersiz esnasında hiçbir şekilde hareket kısıtlılığı oluşturmaz. Zayıflama eşofmanı doğrudan cilt üstüne giyilebilir.

Özellikle güreş yaptığım yılları bana hatırlatan bu ürün, Judo, Güreş, Boks, Taekwondo ve Karate gibi bireysel sporlar yapan ve sikletinin kilosuna inmek isteyen sporcular için çok faydalı olacaktır. Tartı gününe güvenle ve pratik şekilde hazırlanmanız için çok ideal bir ürün olduğunu belirtmek isterim.

Kendisi de profesyonel olarak Judo ile ilgilenen dostum Muhammed Yahya Karataş’ın girişimi olan bu ürünün çok daha iyi yerlere gelmesini temenni ederim.

Ürün hakkında detaylara ve fiyat bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yorumunu paylaşmak ister misin?

YouTube Kanalım
%d blogcu bunu beğendi: