Mobilite Nedir? Mobilite Egzersizleri Ne İşe Yarar?

Mobilite kelime olarak “hareketlilik” anlamına gelmektedir ve düzenli olarak spor yapanlar için son derece önemli bir konudur.

Egzersiz yapmak kaslarınızın daha güçlü olmasını sağlıyor olabilir ancak aynı zamanda esnekliğini, hareket açıklığını da kaybetmektedir. Esnekliğinizi kaybeder, hareketliliğinizi yitirirseniz yaptığınız pek çok egzersizden fayda sağlayamazsınız.

Amacımız hem güçlü hem de hareketli ve esnek kaslara sahip olmaktır. Bu bağlamda mobilite (hareketlilik) egzersizlerinden istifade edebilirsiniz.

Bu videomda mobilite egzersizlerinin faydalarını detaylı olarak sizler için açıkladım ve diğer videoda egzersizleri paylaştım.

Lütfen bu videoyu sonuna kadar dikkatle izleyiniz!..

MOBİLİTE EGZERSİZLERİ

Hayatınıza spor, sağlık ve hareket katmak ister misiniz? O halde doğru kanaldasınız. KANALIMA ABONE OLABİLİRSİNİZ: http://goo.gl/zvFGWA

Spor Eğitmeni Mahmut Talha Sağlıklı bilgi, birikim ve tecrübelerini sizlerle paylaşıyor. Fitness, pilates, egzersiz metotları, sağlıklı yaşam tüyoları ve beslenme programları ile daha formda ve sağlıklı olmak sizin için de mümkün.

“Sağlıklı Hoca”yı sosyal medyadan takip edin! ▼
➤ WEBSİTEM: http://goo.gl/hNRFCi
➤ FACEBOOK: http://goo.gl/ATg3dg
➤ TWITTER: http://goo.gl/4DAXhK
➤ INSTAGRAM: http://goo.gl/pjsj1I
➤ TUMBLR http://goo.gl/1k4KXM

Yorumunu paylaşmak ister misin?

YouTube Kanalım
%d blogcu bunu beğendi: