Gymstick ile Her Yerde Spor

Finlandiya’dan başlayarak İngiltere ve Avrupa’ya oradan da Amerika’ya yayılan Gymstick egzersizleri artık emrimize amade. “En iyi fitness ekipmanı” ödülü bulunan bu ürün hakkında tüm detaylar bu yazıda.

Gymstick Egzersizleri incelemesi
Gymstick, kısaca bir sopa ve fitness bandında egzersizlerin vücut bulmasıdır. Herkes tarafından rağbet görmesinin en önemli özelliği ise bütün kaslarımızı çalıştırmasıdır öyle ki bir ürünle evinizde bir çok açıda egzersizi yapabilir ve vücudunuzu forma sokabilirsiniz.

Böylesine etkili bir ürünün radarlarıma yakalanması da uzun sürmedi. Ürün testini sizler için gerçekleştirdim ve deneyimlerimi paylaştım. Tüm detayları aşağıdaki videoda bulabilirsiniz.

Spor salonuna gitmek için vakti olmayan, evde spor yapmanın yollarını araştıran herkesin Gymstick adlı ürünü edinmesini ve bir an önce hareket etmeye başlamasını tavsiye ederim.

Üstelik sadece evde yada spor salonunda değil, videoda gördüğünüz üzere havuzda yapabileceğiniz su egzersizleri de mevcut.

Kendiniz için en uygun modeli tercih ederken bir takım hususlara dikkat etmelisiniz.

130 cm uzunluğundaki Gymstick ürünü renklerine göre çeşitli modellere ayrılmıştır
* Mavi rengin direnci azdır ve bayanlara tavsiye edilir. Mavi Bant ile 1-15 kg kadar basınç uygulanabilir.
* Siyah rengin direnci fazladır ve spor yapan bayanlar ile erkeklere tavsiye edilir. Siyah Bant ile 1-20 kg kadar basınç uygulanabilir.
* Gümüş rengin direnci en fazladır ve spor yapan erkeklere tavsiye edilir, Gümüş Bant ile 1-25 kg kadar basınç uygulanabilir.
(Finspor’da satılan ürün modelleri)

Yorumunu paylaşmak ister misin?

X
%d blogcu bunu beğendi: