Evde Arka Kol Kaslarınızı Sıkılaştırın

Kol sarkması nasıl düzeltilir? Dış kol kaslarımı nasıl daha belirgin hale getirebilirim? Evde neler yapabilirim? Sorularını sizlerden sıkça alıyorum ve bu doğrultuda çok etkili hareket önerileri hazırladım. Evde yapabileceğiniz bu hareketler sayesinde dış kolları güçlendirebilir ve sıkılaştırabilirsiniz.

İlk başladığınız hafta hareketleri 12 tekrar ve 1 set olacak şekilde yapınız böylece vücudunuz da yavaş yavaş alışacaktır. İlerleyen haftalarda ise hareketlerin her birisini en az 12 tekrar ve 3 set olacak şekilde uygulayabilirsiniz böylece çok daha verim almış olursunuz. Güçlendikçe tekrarları ve setleri artırmanız mümkündür.

El bileğinde, omuz kaslarında ciddi sakatlıkları olanların yapması uygun olmayabilir. Hareketleri yapmadan önce doktorunuzdan onay almanız tavsiye edilir.

Şimdiden iyi antrenmanlar ve formda kollar dilerim

Sağlıklı Hoca

Hayatınıza spor, sağlık ve hareket katmak ister misiniz? O halde doğru kanaldasınız. KANALIMA ABONE OLABİLİRSİNİZ: http://goo.gl/zvFGWA

Spor Eğitmeni Mahmut Talha Sağlıklı bilgi, birikim ve tecrübelerini sizlerle paylaşıyor. Fitness, pilates, egzersiz metotları, sağlıklı yaşam tüyoları ve beslenme programları ile daha formda ve sağlıklı olmak sizin için de mümkün.

“Sağlıklı Hoca”yı sosyal medyadan takip edin! ▼
➤ WEBSİTEM: http://goo.gl/hNRFCi
➤ FACEBOOK: http://goo.gl/ATg3dg
➤ TWITTER: http://goo.gl/4DAXhK
➤ INSTAGRAM: http://goo.gl/pjsj1I
➤ TUMBLR http://goo.gl/1k4KXM

Leave a Comment

YouTube Kanalım