Doğru Koşmanın Püf Noktaları! Nasıl Koşulur?

Bu videomuzda Emlak Konut Spor Kulübü’ne misafir oluyoruz ve koşu teknikleri hakkında konuşuyoruz. 12 yaş grubu basketbol takımımızın da bize eşlik ettiği bu çalışmada doğru koşu tekniklerini öğreniyoruz.

İster çocuk, ister yetişkin olsun koşu tekniklerimizde bir takım eksiklikler olabiliyor ve bu durum müsabakada yada günlük hayatta hızımıza etki etmesi yanı sıra, sakatlanma sıklığında da belirleyici olabiliyor çünkü doğru bir şekilde ivmelenme olmadığında, ayaklar ve kollar doğru çekilmediğinde belli vücut bölgeleri üzerinde aşırı stres oluşabiliyor.

Bu videoyu sonuna kadar izledikten sonra akıcı ve tempolu bir şekilde koşmayı öğreneceksiniz. İlk videomuzda temel koşu tekniklerini ele aldık ve duvar çalışmaları, saha ve çizgi çalışmaları gibi özel uygulamalara yer verdik.

Şimdiden herkese iyi koşular dileriz.

[alert-announce]Hayatınıza spor, sağlık ve hareket katmak ister misiniz? O halde doğru kanaldasınız.
KANALIMA ABONE OLABİLİRSİNİZ: http://goo.gl/zvFGWA

Spor Eğitmeni Mahmut Talha Sağlıklı bilgi, birikim ve tecrübelerini sizlerle paylaşıyor. Fitness, pilates, egzersiz metotları, sağlıklı yaşam tüyoları ve beslenme programları ile daha formda ve sağlıklı olmak sizin için de mümkün.

“Sağlıklı Hoca”yı sosyal medyadan takip edin! ▼
➤ WEBSİTEM: http://goo.gl/hNRFCi
➤ FACEBOOK: http://goo.gl/ATg3dg
➤ TWITTER: http://goo.gl/4DAXhK
➤ INSTAGRAM: http://goo.gl/pjsj1I
➤ TUMBLR http://goo.gl/1k4KXM[/alert-announce]

Leave a Comment

YouTube Kanalım