Dinleyenleri Spora Başlatan Motivasyon Konuşması

Bugün spora başlayamadığın kaçıncı gün? Erteleme ve üşenme hastalıkları seni de mi esir aldı? Cevabın evet ise bu video sana çok şey katacaktır. Hazırladığım motivasyon konuşmasını dinledikten sonra vücudunu daha yakından tanımış ve hareket sisteminle barışmış olacaksın.

İçinde bulunduğumuz dönemde en az salgın hastalıklar kadar hızlı yayılan bir husus daha var; hareketsizlik. Her geçen gün daha fazla kişiyi etkisi altına alan fiziksel inaktivite bir çok hastalığın da altyapısını oluşturuyor. Bel, boyun ve sırt ağrıları başta olmak üzere, dolaşım ve sindirim problemleri, obeziteyle beraber metabolizma sorunları gibi pek çok rahatsızlık hayatımızın bir parçası olabiliyor.

Hastalanmayı beklemeden, bir rahatsızlık hayatımıza girmeden önce harekete geçmek için bir çok sebebimiz var ve bu motivasyon konuşması da bunu amaçlıyor. Tamamı olumlu telkinlerden ve sözcüklerden oluşan bu  konuşmayı dinledikten sonra hem vücudunuzu daha yakından tanımış hem de düzenli bir egzersiz programına başlamak için ihtiyacınız olan enerjiyi bulmuş olacaksınız.

Hazırsanız başlayalım

Yorumunu paylaşmak ister misin?

YouTube Kanalım
%d blogcu bunu beğendi: