Sağlıklı Hoca Turkcell Çalışanları ile Buluştu

Sağlık ve zindelik dolu içerikleri ile bir çok şirketin tercihi olan Sağlıklı Hoca, yeni dönemde de birbirinden etkili ve hareket dolu içeriklerini paylaşmaya devam ediyor.  Ülkemizin köklü kuruluşlarından birisi olan Turkcell’in de tercihi Sağlıklı Hoca ile oldu!

Hareket, zindelik ve sağlık dolu etkinlikleri ile bir çok çalışanın hayatına dokunan Sağlıklı Hoca, aldığı olumlu geri dönüşler ile farkını ortaya koymaya devam ediyor.

“Dik Duruş Akademisi ®” masa başında çalışanların duruşlarını (postür) sağlıklı bir şekilde  koruyabilmesini sağlarken, onları aynı zamanda olumsuz durumlardan da koruyor. Günümüzde bel, sırt ve boyun ağrıları yaşayan bir çok kişinin tercih ettiği Dik Duruş Akademisi programı , hem koruyucu olması hem de güçlendirici yönleri sebebiyle, masa başında uzun saatler çalışanların birinci tercihi oluyor.

“FitBeyin ®” etkinliğinde ise beyin ve beden arasındaki bağlantının korunması amaçlanıyor. Yaşımızın rakam olarak ilerlediği her yılda, beden farkındalığımız, denge duygumuz  ve el, göz koordinasyonumuz gerileyebiliyor. Bu etkinlik sayesinde bu yeteneklerimizi, duyularımızı formda bir şekilde korumamız mümkündür.

Siz de firmanızda Sağlıklı Hoca içeriklerine yer vermek isterseniz, irtibat formu üzerinden bana ulaşabilir ve detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Yorumunu paylaşmak ister misin?

YouTube Kanalım
%d blogcu bunu beğendi: