Dumbell ile 12 Dakikada Yağ Yakan – Kilo Verdiren – Göbeği Eriten Egzersizler 02

2 adet Dumbell + 8 Etkili Hareket + 12 dakika + Canlandırıcı Müzik = Yağ Yakım

İki adet dumbell eşliğinde ister evde, ister spor salonunda, her yerde yapabileceğiniz 12 dakikalık bu muhteşem program sayesinde siz de hedeflediğiniz kiloya ulaşabilir ve pratik şekilde fazla yağlarınızdan kurtulabilirsiniz. Bir günde 1440 dakika vardır ve bu süreden sadece 12 dakikayı hareketlere ayırmanız yeterlidir. Beslenmesine dikkat eden herkesin sonuç alması mümkün olan bu program sayesinde sizde hayalini kurduğunuz vücuda ulaşabilirsiniz.

Spor yapmak için zamanım yok diyenler! Ne yapacağımı bilmiyorum diyenler! Bu antrenman programı sizler için oluşturuldu.

Dr. Izumi Tabata ve arkadaşları tarafından Tokyo National Institute of Fitness and Sports’ta geliştirilen bu program 4 dakikalık yüklenmeler ile sonuç alınabileceğini gösterdi. Bilimsel olarak kanıtlanan Tabata metodu aynı zamanda binlerce insanın forma ulaşmasına yardımcı oldu.

Hazırladığım bu antrenman videosunda hem hareketleri sizlere gösterdim hem de bu program için özel olarak hazırlanmış müzikler “Tabata Songs” http://www.tabatasongs.com kullandım. Böylece hareketlerimizi müziğin ritmi ile belirlemek daha kolay hale geldi.

Şimdiden iyi antrenmanlar

12 DAKİKADA KİLO VER | ZAYIFLA | GÖBEĞİ ERİT videoları

Hayatınıza spor, sağlık ve hareket katmak ister misiniz? O halde doğru kanaldasınız.
KANALIMA ABONE OLABİLİRSİNİZ: http://goo.gl/zvFGWA ▲

“Sağlıklı Hoca”yı sosyal medyadan takip edin! ▼
WEBSİTEM: goo.gl/hNRFCi
FACEBOOK: goo.gl/ATg3dg
TWITTER: goo.gl/4DAXhK
INSTAGRAM: goo.gl/pjsj1I
TUMBLR goo.gl/1k4KXM

Yorumunu paylaşmak ister misin?

X