12 Dakikada Yağ Yak | Kilo Ver | Göbeği Erit | Başlangıç Programı

Yeni bir 12 dakikalık antrenman videosu ile karşınızdayım, siz de özel Tabata Songs müziğimiz eşliğinde bize katılabilir ve başlangıç seviyesi hareketlerimizi yapabilirsiniz. Bir süre bu antrenmanı yaptıktan sonra hareketler kolay gelmeye başlayacaktır ve bu noktada diğer hazırladığım 12 dakikalık antrenman videolarına geçmeniz de mümkündür.

Music: http://www.tabatasongs.com

Haftanın 5 ila 6 günü yapabileceğiniz bu program sayesinde sizde hedeflediğiniz kiloya ulaşabilirsiniz.

Sizden çok basit bir şey istiyorum; GÜNDE SADECE 12 DAKİKA benimle antrenman yapmanız ve beslenmenize dikkat etmeniz gerekiyor böylece hem zayıflayacak hem de hedeflediğiniz forma ulaşacaksınız.

Programda 8 HAREKET var, her hareketi 20 SANİYE yapıyoruz ve 10 SANİYE dinleniyoruz, toplamda yapacağınız antrenman sadece 12 DAKİKA sürüyor ancak programı tamamladığınızda terler içinde kalabilirsiniz çünkü bu programın içinde yoğun bir antrenmanın öğeleri mevcut. Bir günde 1440 dakika olduğunu biliyoruz ve bu süreden sadece 12 dakikayı hareketlere ayırmanızı istiyorum.

Dr. Izumi Tabata ve arkadaşları tarafından Tokyo National Institute of Fitness and Sports’ta geliştirilen bu program 4 dakikalık yüklenmeler ile sonuç alınabileceğini gösterdi. Bilimsel olarak kanıtlanan Tabata metodu aynı zamanda binlerce insanın forma ulaşmasına yardımcı oldu.

Hazırladığım bu antrenman videosunda hem hareketleri sizlere gösterdim hem de bu program için özel olarak hazırlanmış Rocky müziğini “Tabata Songs” http://www.tabatasongs.com kullandım. Böylece hareketlerimizi müziğin ritmi ile belirlemek daha kolay hale geldi.

Zayıflamak, forma girmek, nefes kapasiteni geliştirmek istiyorsan ihtiyacın olan hareketler bu programda seni bekliyor demektir.

Şimdiden herkese iyi çalışmalar

[alert-announce]Hayatınıza spor, sağlık ve hareket katmak ister misiniz? O halde doğru kanaldasınız.
KANALIMA ABONE OLABİLİRSİNİZ: http://goo.gl/zvFGWA

Spor Eğitmeni Mahmut Talha Sağlıklı bilgi, birikim ve tecrübelerini sizlerle paylaşıyor. Fitness, pilates, egzersiz metotları, sağlıklı yaşam tüyoları ve beslenme programları ile daha formda ve sağlıklı olmak sizin için de mümkün.

“Sağlıklı Hoca”yı sosyal medyadan takip edin! ▼
➤ WEBSİTEM: http://goo.gl/hNRFCi
➤ FACEBOOK: http://goo.gl/ATg3dg
➤ TWITTER: http://goo.gl/4DAXhK
➤ INSTAGRAM: http://goo.gl/pjsj1I
➤ TUMBLR http://goo.gl/1k4KXM[/alert-announce]

 

2 thoughts on “12 Dakikada Yağ Yak | Kilo Ver | Göbeği Erit | Başlangıç Programı”
  1. Hocam selamlar sizi taktir ediyorum benım gıbı kac kısıyı tekrar spor a tesfik etmissinizdir kimbilir. zaman kısııtlı ısten yorgun gelıyoruz ama 12 dk zaman ayıramıcak kadarda ölmedik daha . Sizin bu 12 dk egzersızlerını bı arada bulabılecegım bı lınkınız varmı acaba sıtede arıyorum ama hepsını bı arada bulamadım en azından hergun aramakla ugrasmamak adına ıstıyorum. Sımdıden tesekkur ederım

Yorumunu paylaşmak ister misin?

YouTube Kanalım
%d blogcu bunu beğendi: