Voit Six Pack ile İdeal Karın Kaslarına Doğru

Sporla uğraşan herkesin en çok merak ettiği konudur karın kasları. Spor salonu, haplar, mucize yöntemler derken dağılmış ve vazgeçmiş olabilirsiniz ancak bu kadar kolay pes etmemenizi öneririm çünkü düzgün karın kaslarına giden yol sürekli ve sistemli olmaktan geçiyor.

Bu doğrultuda size “Voit Six Pack Care” adlı üründen bahsetmek istiyorum. Türkiye’nin öncü firmalarından Interspor güvencesi ile Türkiye’ye gelen ve satışa sunulan ürün şık tasarımı ile dikkat çekiyor. Aslında daha önce kullandığım ve memnun kaldığım “Dynamic Rocket Kondisyon Aleti”ni yazmayı düşünürken Interspor Satış Sorumlusu dostumun önerisi ile bu ürünle tanıştım ve gördüm ki önceki ürünün üzerine koyarak çok daha yenilikçi bir model sunmuşlar.

127 x 55 x 90 ebatlarında gelen ürünün kurulumu son derece kolay. Ürünle ilgili üstte yer alan videoyu izlediyseniz sadece karın kaslarını değil, vücudun tamamını çalıştırdığını göreceksiniz.

Bu tarz ürünlerin en önemli artısı ise yanlış hareket yapma ve kendisini sakatlama riski taşıyan kişileri en iyi şekilde yönlendirmesidir. Örneğin yaylı sırt sistemi sayesinde özellikle mekik esnasında omurganız ve boynunuz desteklenmektedir bu sayede hem mekik çekmiş hem de doğru duruş pozisyonunu yakalamış olacaksınız.

Karın kaslarını sadece göbek yağları olarak düşünmeyin aslolan bel çevrenizin incelmesi ve bu şekilde forma girmenizdir bu doğrultuda oblik kaslarının bulunduğu yan karın bölgesi de aktif olarak çalışmakta ve bel çevresi üzerinde etkin bir sıkılaşma sağlamaktadır özellikle alete ait dönen bir koltuk mevcut, videoda gördüğünüz şekilde bu hareketi yaparak yan karın kaslarınızı çalıştırabilirsiniz.

Bu tür ürünleri tercih ederken amaç şekilli karın kasları olsa da yapılan bir takım hatalar sebebiyle arzu edilen netice alınamayabilir. Bunlar;

  1. Büyük bir göbeğiniz varsa dergi kapaklarını süsleyen model erkeklerin karın kaslarını hayal etmek sizi hayal kırıklığına uğratabilir.
  2. Karın kaslarınızın belirgin olması bir yana ideal bir bel çevresine sahip olmanız daha önemlidir çünkü bel çevresi yağlar sağlığınızı bozar ve organlarınıza fazladan yük binmesine yol açar. Gerçekçi hedefler belirleyin
  3. Karın egzersizleri yapan bir kimse bel çevresini mezura ile ölçmek ve sıkılaşmayı takip etmek yerine tartının üzerine çıkar ve kilosuna bakar.
  4. Bu tür spor aletlerini kullanıyorsanız ilk etapta heyecanla ve istekle başlamış ve bir süre sonra hareketleri yapmayı terk etmişseniz programı bozmuş olursunuz.
  5. Karın hareketlerine başladıktan sonra beslenmenize dikkat etmiyorsanız sonuç yine arzu ettiğiniz şekilde olmayabilir.

Voit Six Pack Care

Voit Six Pack Care karın kası

Kurulu Ebadı: 127 x 55 x 90 cm – Ağırlık Net: 10,5 kg Brüt: 12 kg
Temel kas gruplarınızı çalıştırarak voit SIX PACK ile mükemmel sonuç elde edebilirsiniz.
* İlk antrenmanınızla birlikte vücudunuzdaki sıkılaşmayı fark edebilir ve düzenli kullanımda hızla gelişim gösterebilirsiniz.
* Özel dizayn edilmiş 6 hareketli arka silindir sırtınızı korur.
* Yaylı sırt desteği yanlış kas gelişimini engeller ve mide egzersizini kolaylaştırır.
* Ayarlanabilir boyun desteği ile boyun kaslarınızı ve omurganızı korur. Böylece daha fazla hareket ederek performansınızı arttırır.
* 3 farklı zorluk seviyesi vardır.
* Voit SIX PACK Twist hareketi ile yan mide ve karın kaslarınızı geliştirin.
* Hareketli sırt desteğini sabit konuma getirerek bacak kaslarınızı çalıştırın.
* 3 ayrı direnç seviyesini değiştirerek bacak kaslarını kolayca geliştirin.
* Voit SIX PACK elastic cordları ile omuz kaslarınızı geliştirin ve ön kol antrenmanları yapın Voit SIX PACK katlanabilir, evinizde yer kaplamaz.

Ürüne Türkiye’nin popüler e-ticaret sitelerinden yada Interspor bayiilerinden ulaşabilirsiniz.

Leave a Comment

YouTube Kanalım