Türkiye Evde Kalıyor #FitBeyinChallenge Yapıyor

#FitBeyinChallenge hashtagi ile başlattığımız meydan okuma her geçen gün yayılmaya ve daha geniş kitleler tarafından uygulanmaya devam ediyor üstelik herkes evinde oturuyorken bu etkinliğe katılabiliyor.

Sağlıklı Hoca olarak bu meydan okumayı Prof. Dr. Sinan Canan ve Açık Beyin ekibiyle birlikte başlattık çünkü evlerimizde kalmamız gereken bu önemli günlerde sizlere hem moral vermek hem de beyin gelişimine katkı sunacak bir deneyim yaşatmak istedik.

Sizler de meydan okumamıza cevap verebilir ve sosyal medya paylaşımlarınızda bizi etiketleyebilirsiniz;

#FitBeyinChallenge
#AçıkBeyin
#SinanCanan
#SağlıklıHoca

FitBeyin egzersizleri içerisinde karmaşık parmak egzersizleri, sağ ve sol beden kullanımına dayalı hareketler ve çoklu görevler yer almaktadır. Yeni egzersizlerimizi, meydan okumalarımızı belli aralıklarla sizlerle paylaşıyor olacağız. Amacımız kimseyle yarışmak yada kimseyi geçmek değil aksine sizlerle birlikte beyin ve beden bağlantımızı geliştirmek ve potansiyelimizi iyi seviyelere çıkarabilmek.

Siz de bize katılmak ve beyninizi harekete geçirmek isterseniz, meydan okuma davetimizde sizlerle buluşmayı çok isteriz.

[alert-announce]Hayatınıza spor, sağlık ve hareket katmak ister misiniz? O halde doğru kanaldasınız.
KANALIMA ABONE OLABİLİRSİNİZ: http://goo.gl/zvFGWA

Spor Eğitmeni Mahmut Talha Sağlıklı bilgi, birikim ve tecrübelerini sizlerle paylaşıyor. Fitness, pilates, egzersiz metotları, sağlıklı yaşam tüyoları ve beslenme programları ile daha formda ve sağlıklı olmak sizin için de mümkün.

“Sağlıklı Hoca”yı sosyal medyadan takip edin! ▼
➤ WEBSİTEM: http://goo.gl/hNRFCi
➤ FACEBOOK: http://goo.gl/ATg3dg
➤ TWITTER: http://goo.gl/4DAXhK
➤ INSTAGRAM: http://goo.gl/pjsj1I
➤ TUMBLR http://goo.gl/1k4KXM[/alert-announce]

Leave a Comment

YouTube Kanalım