Sportive Markası ile Doğru Malzemeye Ulaşın

SportiveBir spor markası düşünün 18.000 metrekare alana yayılmış 13 mağazası olsun, aradığınız bir çok popüler markayı uygun fiyat avantajları ile aynı çatı altında barındırsın ve geniş ürün yelpazesi ile size bir çok seçenek sunsun bunlara ek olarak, www.sportive.com.tr ile internet mağazacılığında da Türkiye’nin en büyük internet spor mağazalarından biri olma özelliğini taşısın. Kısacası Sportive markasından bahsediyorum.

Türkiye’nin öncü spor blog sayfası olan Mtsaglikli.com üzerinden irtibat kurduğumuz Sportive yetkilileri ile verimli bir görüşme gerçekleştirdik ve sporseverleri de yakından ilgilendiren güzel bir işbirliğine gittik.

Şöyle ki; spor blog sayfamda gündem oluşturacak ve size fayda sağlayacak konuları paylaşmaya özen gösteriyorum ancak zaman zaman içerik konusunda bende sıkıntı yaşıyorum özellikle sizlere göstermek istediğim spor malzemeleri olduğunda elimin altında bulunmayan malzemeleri sadece yazılı olarak sizlere anlatıyordum ancak Sportive ile yaptığımız iş birliği sonrasında 15 bin farklı kalemdeki ürünü sizler için inceleyebilir, görselleri ve videolarıyla birlikte paylaşabilirim.

Evet spor hareketlerini, sağlıklı yaşam tüyolarını sizlerle paylaştığım süreçte spor malzemeleri konusunda blog sayfam biraz zayıf kalmıştı yani mutfaktaydım ama bir şeyler pişirmek için yeterli malzemeye sahip değildim ve bundan sonra Sportive sayesinde malzeme bolluğu içerisinde olduğumu itiraf etmeliyim öyle ki Jack Wolfskin, Arena, O’Neill ve Head’in Türkiye distribütörü olan Sportive ayrıca Nike, Adidas, Puma, Reebok, The North Face, Columbia, New Balance, Lacoste, Tiger, Converse, Asics, Skechers, Quiksilver, Ice Peak, Dolomite, Everlast, Voit ve Hattrick markaları da Sportive çatısı altında birleştiriyor şimdi nereden başlasam bilemiyorum ama güzel öneriler ve yazılar sizleri bekliyor diyebilirim.

Spor ürünleri perakendesi alanında Türkiye’nin lider markası Sportive’in kökeni 1980’li yılların sonunda kurulan ve ülkemizin önde gelen toptan spor malzemeleri tedarikçilerinden Toksöz Spor Malzemeleri Ticaret Anonim Şirketi’ne dayanmaktadır. Sportive markasının ilk mağazası ise 2005 yılında İstanbul Merter’de 2.000 metrekare net satış alanı üzerinde hizmete girmiştir.

Sportive şirket yapısına 13 Kasım 2012 tarihinde Türkiye’nin en çok işlem gerçekleştiren girişim sermayesi fonu olan İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. yatırımcı olarak iştirak etmiştir. Aynı tarihte perakende dünyasının lider isimlerinden Zafer Parlar’ı İstventures şirketi ile ortaklığına dahil eden Sportive, günümüz perakendeciliğinde 18.000 m2, lojistikte 8.000 m2 alan büyüklüğüne ulaşarak perakende operasyonunda yaklaşık 400 kişi istihdam etmektedir.

Leave a Comment

YouTube Kanalım