Spor Malzemeleri Sektörüne Merhaba

Sporcu ve spor eğitmeni olarak uzun yılları arkamda bırakırken yeni bir sayfa açmanın heyecanın yaşıyorum.

Spor, egzersiz, sağlık ve beslenme gibi konularda sizlerden gelen soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışırken en çok önüme çıkan sorulardan birisi de spor malzemeleri hakkında oluyordu.

Bu noktada hem tecrübemi kullanabileceğim hem de takipçilerimi doğru spor malzemesine yönlendirebileceğim bir tedarik kanalı oluşturmam gerekiyordu.

Spormalzemem.com logo Spor malzemeleriSpor Eğitmeni Mahmut Talha Sağlıklı olarak, Teknik Spor firması ile işbirliğine giderek Spormalzemem.com ‘u kurduk çünkü E-ticaret işinde parlak bir gelecek olduğunun farkındaydık ancak ne yapacağımıza henüz karar verememiştik. Düşündük ki ne bulursak satacağımız kocaman bir e-ticaret sitesi olmaktansa en iyi bildiğimiz işi yapmaya devam edebileceğimiz bir web sitesi kurmak iyi olur. Spor malzemeleri işini biliyoruz ve size en iyi spor e-ticaret sitesinden alışveriş yapma tecrübesini yaşatmak istiyoruz.

Şu an için sitemiz üzerinden saha ve salon malzemelerine yönelik satış yapmaktayız ve ürün içeriğimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

Sloganımız: SPORA DEĞER KATAR

Bundan sonra blog sayfamda yapacağım paylaşımlar arasında spor malzemelerine yönelik yazılarda bulacaksınız.

Yeni bir marka:
JAGA logo

Sitemize www.spormalzemem.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorumunu paylaşmak ister misin?

X
%d blogcu bunu beğendi: