SKLZ Mini Bands ile Kolayca Forma Girin

Spor yapmanın yeri ve zamanı yoktur, yanı başınızda duran su dolu bir şişe bile bir çok egzersizi yapmanız için size yardımcı olabilir yada küçük gibi duran fonksiyonel bir alet. Egzersiz yapmayı daha zevkli ve pratik hale getirmeniz için spor malzemeleri dünyası bir çok seçeneğe sahip.

Spor malzemelerini incelerken ilk olarak evde spor yapmak isteyenlerin ihtiyaçlarını ön planda tuttum. Bu doğrultuda çalışmalarımı ve incelemelerimi sürdürüyorum. Bu yazıda da gayet faydalı bir malzemeyi sizlere anlatmak istedim.

Finspor ülkemizde faaliyet gösteren köklü firmalardan birisi. Geniş yelpazede ürünlere sahip olmakla birlikte en amatöründen, profesyoneline kadar hitap eden çeşitlilikte malzemelere sahipler. Firmayı ziyaret ederek son gelen ürünleri, trendleri inceledim ve spor blog sayfama taşımak istedim.

Kaliforniya merkezli SKLZ markası performansa dayalı sporlarda kullanılmaya yönelik yalnız bu marka ile bugüne kadar bildiğiniz klasik malzemeleri unutun. Açıkcası bu markayı tanıdıktan sonra ARGE’nin spor sektöründe de ne kadar önemli olduğunu anladım çünkü çok parlak fikirlerle kasları çalıştıracak ve branşlara özgü yetenekleri geliştirecek malzemeler hazırlamışlar.

SKLZ Mini Bands Spor Malzemesi

SKLZ ürünlerini sizlere anlatacağım malzemeler arasında ön planda tutuyorum ve liste oldukça uzun. İlk olarak SKLZ Mini Bands ile başlayalım yani minik esnek bantlar.

Öncelikle ürünü 7’den 70’e herkesin kullanabileceğini belirteyim zaten adı üstünde mini ve son derece pratik bir malzeme. Kutusunu açtığınızda kolay, orta ve zor olmak üzere 3 zorluk derecesinde model ile karşılacaksınız tabii ki öncelikle kolay olan yani sarı renkteki lastik ile başlayın ve kaslarınızın direncini sınayın.

Bu tür konular yazı ile çok iyi anlaşılamadığından sizlere özel bir video hazırladım. Aşağıda yer alan videoyu izlemenizi tavsiye ederim. Böylece ürünü daha yakından tanıyabilir ve hangi egzersizleri yapabileceğinizi görsel olarak izleyebilirsiniz.

Mini bantlar gerçekten çok kullanışlı, küçük olması ve bir çok hareketin yapılması bakımından takdire şayan. Özellikle zayıf bacak kaslarından, selülitlerden şikayetçi olanlara yardımcı olacak bir ürün.

SKLZ Mini Bands adlı ürüne Finspor üzerinden ulaşabilirsiniz.

2 Comments

 1. Kevser Reply

  Mrb. Bu sklz mini band lerden heryerde aradım finspor.com da ürün bulunamamıştır diyor yardımcı olursanız sevinirim

  1. Mahmut Talha Sağlıklı Reply

   Merhaba Kevser Hanım,
   Ürünün stokları zaman zaman tükenmektedir. İlerleyen zamanlarda tekrar satışa açılacağından eminim. Aceleniz varsa ve ürünü bir an önce temin etmeniz gerekiyorsa yurt dışından gelen bir arkadaşınızdan satın almasını rica edebilirsiniz. Son aşamada ise devreye girebilir ve çevreme sorabilirim belki kullanılmamış bir şekilde bulabiliriz.
   Sağlıkla

Yorumunu paylaşmak ister misin?

X
%d blogcu bunu beğendi: