Şirketiçi Eğitimlerde Sağlıklı Hoca Farkı!

İnsan vücudunun tarihte hiç olmadığı kadar hareketsiz olduğu bu dönemde Sağlıklı Hoca şirket eğitimleri ses getirmeye devam ediyor!

Şirket çalışanlarının hareket etmesi, daha sağlıklı olması ve işbirliği becerilerini geliştirebilmesi için birbirinden etkili metotlar bu seminerlerde sizleri bekliyor.

“Ofis Egzersizleri”

Hareket etmek ofis çalışanlarının başlıca ihtiyaçları arasında yer almaktadır ancak kısıtlı alan yada yoğun iş temposu sebebiyle bir çok kişi ofiste neler yapacağını bilememektedir. Bu etkinlik sayesinde sizde ofis egzersizleri öğrenebilir ve günlük iş akışınızı bozmadan uygulayabilirsiniz.

“Nefes Egzersizleri Atölye Çalışması”

Nefes egzersizleri sayesinde zindeliğinizi artırabilir ve nefes kapasitesini geliştirebilirsiniz. Diyafram nefesinin nasıl alındığını öğrenerek başlıyoruz bu etkinliğe ve devamında nefes egzersizlerine geçerek pratiğimizi artırıyoruz.

“Fit Beyin”

Egzersiz yapmak sadece kaslarımız için gerekli olan bir eylem değildir aynı şekilde beynimiz için de son derece gereklidir. “Fit Beyin” sistemi ile hem kaslarınızı çalıştırır forma girer, hem de beyninizi geliştirebilirsiniz.

“Vücudunuzla Konuşun”

Hareketsiz yaşayanlar, şirket çalışanları ve daha pek çok kesimin yoğun ilgi gösterdiği bu konferansta herkes kendi vücudu ile konuşuyor ve mesajları en doğru şekilde okumaya çalışıyor.

Siz de Sağlıklı Hoca’yı davet edebilir ve şirketiniz için hem faydalı hem de sağlıklı bir etkinliğe imza atabilirsiniz. Detaylar için lütfen “Konuşmacı Daveti” bölümünü ziyaret ediniz.

Sağlıkla kalınız

Leave a Comment

YouTube Kanalım