Sağlıklı Hoca, “Sporcu Gelişim Semineri”nde

Sporcuların yaşam kalitesine önem veren ve gelişimini destekleyen Emlak Konut Spor Kulübü bünyesinde çok önemli bir etkinliğe imza attık; “Sporcu Gelişim Semineri” adı altında düzenlenen etkinlikte birbirinden önemli konulara değindik ve geleceğin sporcuları için bir çok tüyo paylaştık.

14 Nisan 2018 tarihinde Emlak Konut GYO Genel Müdürlük binasında düzenlenen seminere, Emlak Konut Genel Müdürü Murat Kurum, kulüp yönetimi, sporcular, aileleri ve teknik heyet katılım gösterdi.

“Doğru Antrenman, Doğru Gelişim” konusu ile benim de konuşmacı olarak yer aldığım etkinlikte ayrıca Uzman Diyetisyen Orçun Kürüm, “Sporcu Beslenmesi”ni, Uzman Fizyoterapist Seda Yıldız ise “Sporcu Sakatlıklarından Korunmanın Yolları”nı anlattı. Sporcuların fiziksel ve mental gelişimi açısından çok önemli olan sunumların ardından, soru cevap kısmına geçilerek herkesin merak ettiği konularda açıklamalar yaptık.

Önümüzdeki dönemlerde bu tür etkinlerde yer alarak sporcularımızın daha sağlıklı yetişmesi ve daha iyi performans göstermesi için katkılarda bulunmaya çalışacağız.

Leave a Comment

YouTube Kanalım