Sağlıklı Hoca FitBeyin Semineri ROCHE’ta

Sağlıklı Hoca ile sağlıklı etkinlikler devam ediyor. Gerçekleştirmiş olduğumuz FitBeyin seminerinde ROCHE çalışanları ile buluştuk ve birbirinden eğlenceli egzersizleri birlikte deneyimledik.  Beyin ve beden bağlantısının önemini işlediğimiz etkinlikte egzersizlerimizi uyguladık ve şirket çalışanlarına bu eşsiz hareketleri uygulattık.

FitBeyin sisteminin en büyük amacı rutini bozmak ve beynimizi yeni hareketler ile formda tutmaktır. Bu hareketler esnasında parmakları, elleri ve kolları kullanarak genel koordinasyonumuzu artırıyoruz aynı zamanda topları da hareketlerimize dahil ederek el, göz koordinasyonumuzu artırıyoruz ve tüm bu egzersizleri yaparken aynı amacı taşıyoruz; beynimizi gelişmesi için teşvik etmek ve bedenimizle olan bağlantısını güçlendirmek.

Egzersizleri yaparken tüm katılımcıların çok iyi konsantre olması ve harekete odaklanması gerekmektedir. Böylece günümüzün en büyük sorunlarından birisi olan dikkat dağınıklığının da önüne geçmeyi hedeflemekteyiz. Kısaca hareket ediyoruz, beynimizi geliştiriyor ve dikkatimizi artırıyoruz.

Sağlıklı Hoca’yı misafir eden ve eğitim programında yer veren ROCHE ekibine ve organizasyon ajansında teşekkür ederim.

Siz de şirketinizde bir Sağlıklı Hoca etkinliği düzenlemek isterseniz, tek yapmanız gereken iletişim kısmından bana ulaşmak ve detayları paylaşmak.

Sağlıkla kalınız.

REFERANSLAR
Sağlıklı Hoca’nın diğer şirketler ile yaptığı etkinlikleri görmek için tıklayınız

ŞİRKET EĞİTİMLERİ
Çalışanlarınız için yapabileceğimiz eğitim başlıkları

Yorumunu paylaşmak ister misin?

YouTube Kanalım
%d blogcu bunu beğendi: