Beynin Sağ Lobu ve Sol Lobu ile Antrenman – Sağlıklı Beyin Egzersizi 05

Yeni bir video serisi ile karşınızdayım. Sağlıklı bir bedene sahip olmak için sağlıklı bir beynimizin olması gerekir. Videolarımda göreceğiniz hareketler beyin performansını artırmak için geliştirildi bu yüzden ilk aşamada uygulamakta zorlanabilirsiniz ancak gelişimi başlatacağınız yerde tam burası o yüzden vazgeçmiyoruz ve hareketleri yapmaya çalışıyoruz. Şimdiden herkese başarılar.

DİKKAT: Başlangıçta egzersizleri yapamadığınız için üzülmemelisiniz çünkü (SB) Sağlıklı Beyin‘in amacı, beynin daha az kullanılan bölümlerini aktive ederek kişisel performansla beraber başarıyı artırmaktır. Egzersizler sayesinde beyninizi daha etkin çalıştırmak için zorlayabilirsiniz. Zamanla egzersizleri yapabilir hale geleceksiniz, bu aşamada tekrar devreye girerek size farklı zorluk seviyeleri ve hareket kombinasyonları sunacağım.

İPUCU: Sağlıklı Beyin egzersizleri baskı altındayken hızlı algılama, çabuk düşünme ve hızlı karar vermenizi sağlar. Karmaşık hareketlerle beynin bir bütün olarak kullanılmasına olanak sağlar, diğer taraftan sinir kas bağlantısının ve reaksiyon süratinin hızlanmasına yardımcı olur.

OLMAZSA OLMAZ: Egzersizler ne kadar zor ya da karmaşık olursa olsun, asla denemekten vazgeçmeyin. Beyninize öğrenmesi için ihtiyaç duyduğu deneyimi sağlayın.

Yorumunu paylaşmak ister misin?

X
%d blogcu bunu beğendi: