Pilates Bandı ile Karın Hareketleri

Pilates bandı ile karın egzersizleri yapmaya ve bel çevrenizi güçlendirmeye var mısınız? O halde bu videoda paylaştığım hareketler çok işinize yarayacak.

https://www.spormalzemem.com üzerinden temin edebileceğiniz Sanctband sayesinde tüm vücudunuzu çalıştırmanız mümkün. Hareketleri 12 yada 20 tekrar şeklinde ve 2 yada 3 set olarak yapabilir, zamanla tekrar ve set sayılarını artırabilirsiniz.

Bu programı isterseniz spor salonunda, isterseniz evinizde yapabilirsiniz. İlk haftalar başlarken dikkatli olmalı ve az tekrarlar ile başlayarak vücudunuzu alıştırmalısınız.

Videoda kullandığım bandı https://spormalzemem.com/urun/pilates-bandi-kehribar-orta-direnc/ adresinde bulabilirsiniz.

Şimdiden herkese iyi antrenmanlar dilerim

UYARI:
Egzersize bağlı zindelik ve form, zamanla, aşamalı olarak oluşturulmalıdır. Kendi vücut potansiyelinize uygun olmayan ve aşırı egzersizin çeşitli zararları olabilir. Aşırı ağrı yada acı hissetmeniz durumunda hareketi sonlandırınız. Özellikle daha önce hareketsiz bir yaşantınız olduysa doktorunuza danışmadan yorucu bir egzersiz programına başlamayınız.

Sağlıkla kalınız

Hayatınıza spor, sağlık ve hareket katmak ister misiniz? O halde doğru kanaldasınız.
KANALIMA ABONE OLABİLİRSİNİZ: http://goo.gl/zvFGWA

Spor Eğitmeni Mahmut Talha Sağlıklı bilgi, birikim ve tecrübelerini sizlerle paylaşıyor. Fitness, pilates, egzersiz metotları, sağlıklı yaşam tüyoları ve beslenme programları ile daha formda ve sağlıklı olmak sizin için de mümkün.

“Sağlıklı Hoca”yı sosyal medyadan takip edin! ▼
➤ WEBSİTEM: http://goo.gl/hNRFCi
➤ FACEBOOK: http://goo.gl/ATg3dg
➤ TWITTER: http://goo.gl/4DAXhK
➤ INSTAGRAM: http://goo.gl/pjsj1I
➤ TUMBLR http://goo.gl/1k4KXM

Yorumunu paylaşmak ister misin?

X
%d blogcu bunu beğendi: