Korona Günlerinde Nasıl Nefes Almalıyız?

Korona günlerinde herkesin yüzünde bir maske ve herkeste aşırı bir korunma çabası, peki bu ortamda nasıl nefes almamız gerektiğini biliyor muyuz? Burundan mı? Yoksa ağızdan mı nefes almalıyız? Bulunduğumuz ortamda en sağlıklı ve en doğru nefesi nasıl alabiliriz? Hepsi ve daha fazlası bu videoda sizleri bekliyor.

Ayrıca korona günlerinde aklınıza takılan tüm soruları bir video serisi olarak sizlerle paylaşıyorum. İşte konu başlıklarımız;

🦠 KORONA GÜNLERİNDE SPOR SALONUNA GİDİLİR Mİ? https://youtu.be/6rhZoHn_c9k Korona gündeminde ve daha sonrasında spor salonuna giderken nelere dikkat etmeliyiz?

🦠 KORONA GÜNLERİNDE EVDE NASIL SPOR YAPABİLİRİZ? https://youtu.be/EEJ6phmakrk İzole olduğumuz ve evlerimizde daha fazla vakit geçirmeye başladığımız bu ortamda, egzersiz önerilerimi sizlerle paylaşıyorum ve evde yapabileceklerinizi anlatıyorum.

🦠 KORONA GÜNLERİNDE NASIL NEFES ALMALIYIZ? https://youtu.be/VgdMS41kvTI Bakteri, virüs ve kötü hava şartları olan ortamlarda çok işimize yarayacak bir nefes

Not: Bu videodaki öneriler herhangi bir hekim önerisi yada hastalık tanısı yerine geçmez! Sağlıklı ve zinde yaşam için öneriler niteliğindedir.

Hayatınıza spor, sağlık ve hareket katmak ister misiniz? O halde doğru kanaldasınız.
KANALIMA ABONE OLABİLİRSİNİZ: http://goo.gl/zvFGWA

Spor Eğitmeni Mahmut Talha Sağlıklı bilgi, birikim ve tecrübelerini sizlerle paylaşıyor. Fitness, pilates, egzersiz metotları, sağlıklı yaşam tüyoları ve beslenme programları ile daha formda ve sağlıklı olmak sizin için de mümkün.

“Sağlıklı Hoca”yı sosyal medyadan takip edin! ▼
➤ WEBSİTEM: http://goo.gl/hNRFCi
➤ FACEBOOK: http://goo.gl/ATg3dg
➤ TWITTER: http://goo.gl/4DAXhK
➤ INSTAGRAM: http://goo.gl/pjsj1I
➤ TUMBLR http://goo.gl/1k4KXM

Yorumunu paylaşmak ister misin?

X
%d blogcu bunu beğendi: