Düz Tabanlığa İyi Gelen Çok Etkili Egzersizler

Ayaklarınız yere doğru basıyor mu? Düz taban olabilir misiniz? Siz veya bir tanıdığınız içe, dışa basma gibi sorunlara mı sahip? Ayakkabı seçerken nelere dikkat etmelisiniz. Yeni içeriğimize hoşgeldiniz, merak ettiğiniz tüm cevapları bu videoda detayları ile bulacaksınız.

İyi bir duruş nereden başlar biliyor musunuz? Düzgün basıştan ve ayakları tanımaktan elbette. Bu videomuzda düz tabanlık, içe basma ve dışa basma gibi konuları ele alıyoruz.

Siz de uzun süre yürüdükten veya koştuktan sonra anlamsız ayak ağrıları mı hissediyorsunuz? Diz ve belinizde tanımlayamadığınız ve sizi rahatsız eden bir his mi var? Belki de bu sorunların kaynağı yere yanlış basmanız ve ayakkabı tercihiniz olabilir.

Ayağın anatomisini anlaşılır bir dil ile anlattığımız bu içerikte hem sahip olduğunuz basış mekanizmasını daha yakından tanıyacaksınız hem de uygulayabileceğiniz en temel egzersizleri öğrenmiş olacaksınız.

Videoda kullandığım ve ayağıma geçirdiğim ekipmanın adı Sanctband Mini Band ve yine ayak altında yuvarladığım yeşil top ise kortlarda kullanılan yeşil tenis toplarından.

Şimdiden herkese iyi seyirler ve sağlıklı basışlar dilerim.

Leave a Comment

YouTube Kanalım