BlazePod İncelemesi – Işığın Gücü Egzersizle Birleşti

Ön sipariş verdiğim ve Türkiye’ye girmesini beklediğim BlazePod adlı ürüne sonunda kavuştum. Kısa bir kullanım süresinin ardından video incelemesi olarak sizlerle de paylaşmak istedim çünkü bu tatlı ışıklar sayesinde antrenmanlar renkleniyor ve daha keyifli hale geliyor.

BlazePod temin etmek için www.spormalzemem.com adresini ziyaret edebilir ve detaylı incelemeyi videoda bulabilirsiniz.

BLAZEPOD HAKKINDA

Teknolojinin geldiği son noktayı ve ışığın gücünü kullanarak antrenman yapmanın tadını çıkarın. Antrenmanlarınızı Blazepod ile çeşitlendirebilir ve daha fonksiyonel hale getirebilirsiniz.

Bu yenilikçi ürün sayesinde dikkatinizi ve odaklanma yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz, daha iyi konsantre olabilir ve baskı altında hızlı karar verme yetinizi daha iyi bir hale getirebilirsiniz, ayrıca reaksiyon sürenizin iyileşmesine de yardımcı olacaktır. BlazePod sayesinde atletik performansınızı daha üst seviyelere taşımanız mümkündür.

Ürünle beraber gelen uygulama sayesinde antrenmanlarınızı yönetebilir ve elde ettiğiniz skorlamaları, gelişim süreçlerinizi yine uygulama aracılığı ile takip edebilirsiniz.

Kutuda yer alan ürünler

  • 4 adet Pod (Dokunma Platformu)
  • 4 adet tutturma kayışı
  • 4 adet tutucu kapak
  • 1 adet Blaze taşıma çantası
  • Şarj kablosu
  • BlazePod uygulaması (iOS and Android)

BlazePod’u antrenmanlarınızda, atletik performans veya rehabilitasyon çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Beyin ve beden bütünlüğü sağlayan, dikkatinizi artıran, el göz koordinasyonunu geliştiren bu ürünü kaçırmayın!

BlazePod Türkiye’de ilk defa Spormalzemem.com farkıyla sizlerle.

 

 

Kolay ve pratik kullanım

 

 

 

 

Sağlamlık ve dayanıklılık

 

 

 

 

40 metre sinyal ağı

 

 

 

 

Kolay taşıma ve kullanım

 

 

 

 

12 saate kadar şarj süresi

 

 

 

Akıllık şarj mekanizması

Leave a Comment

YouTube Kanalım