Ayın En İyi Web Sitesi Olmak ve Teşekkür

PC-Net Ayın Sitesi“Teknolojiyi Seviyoruz” sloganıyla yayın hayatını sürdüren PCnet dergisi ele aldığı konularla gündem oluşturmaya ve bizleri teknolojiyle ilgili her konuda bilgilendirmeye devam ediyor.

Spor ve sağlık konuları ile yayınlanan dergilerin yanı sıra PC net dergisi de sürekli takip ettiğim yayınlar arasındadır. Özellikle Can Barış Çevik’in hazırladığı “Ayın En İyi Web Siteleri” kategorisi de ilgiyle okuduğum bir bölümdür ki bugün sık kullanılanlar listemde yer alan bir çok siteyi buradaki öneriler sayesinde bulmuşumdur.

Kim derdi ki bu beğendiğim derginin en’leri arasında yer alırım ve Can Bey tarafından tavsiye edilirim gel gör ki tutku ile yaptığınız bir iş zamanla içinizden dışarıya sızmaya ve yazdıkça akmaya, paylaştıkça coşmaya başlamasın, başkalarının dikkatini çekmesin. Ayın en iyi web siteleri arasında gösterildiğim için başta Can Bey olmak üzere PC net ekibine teşekkürü bir borç bilirim. PCnet Dergisi Ayın Spor Sitesi [stextbox id=”saglikli”]Mtsaglikli.com PC Net dergisi tarafından ayın en iyi web siteleri arasında gösterildi (Eylül sayısı)
——————————
PC Net – Can Barış Çevik
AYIN EN İYİ WEB SİTELERİ
Hazırlayan: Can Barış ÇEVİK
——————————
SPOR
MT Sağlıklı
www.mtsaglikli.com
Spor eğitmeni Mahmut Talha Sağlıklı, kişisel spor ve vücut geliştirme sitesinde okuyucularına spor yapmanın incelikleri, hareketlerin vücut üzerindeki etkisi, sporcu besinleri, spor malzemeleri hakkında bilgiler ve sağlıklı yaşam önerilerini sunuyor. Özellikle vücut geliştirmek için püf noktaların sunulduğu Türkçe sitelerin sınırlı sayıda olduğunu düşünürsek Mahmut Talha Sağlıklı’nın yazıları, alanında yüksek lisans eğitimi almış bir sporcunun kaleminden çıktığı için bu konuda uğraş veren okuyucularımıza iyi bir kaynak olacaktır. Sitede bir sporcunun veya hayatını daha sağlıklı yaşamak isteyen bir bireyin ihtiyaç duyacağı Adan Z’ye her türlü bilgiye ulaşmak, bu sayede daha sağlıklı ve atletik bir hayata başlamanın ilk adımını atmak mümkün.[/stextbox]

Leave a Comment

YouTube Kanalım