12 Dakika – Pilates Topu ile 12 Dakikada Yağ Yakan – Kilo Verdiren – Göbeği Eriten Egzersizler

12 dakika + Pilates Topu ile 8 Etkili Hareket + Canlandırıcı Müzik = Yağ Yakım

İster evde, ister spor salonunda, her yerde yapabileceğiniz 12 dakikalık bu muhteşem program sayesinde siz de hedeflediğiniz kiloya ulaşabilir ve pratik şekilde fazla yağlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Bir günde 1440 dakika vardır ve bu süreden sadece 12 dakikayı hareketlere ayırmanız yeterlidir. Beslenmesine dikkat eden herkesin sonuç alması mümkün olan bu program sayesinde sizde hayalini kurduğunuz vücuda ulaşabilirsiniz.

Spor yapmak için zamanım yok diyenler! Ne yapacağımı bilmiyorum diyenler! Bu antrenman programı sizler için oluşturuldu.
Dr. Izumi Tabata ve arkadaşları tarafından Tokyo National Institute of Fitness and Sports’ta geliştirilen bu program 4 dakikalık yüklenmeler ile sonuç alınabileceğini gösterdi. Bilimsel olarak kanıtlanan Tabata metodu aynı zamanda binlerce insanın forma ulaşmasına yardımcı oldu.

Hazırladığım bu antrenman videosunda hem hareketleri sizlere gösterdim hem de bu program için özel olarak hazırlanmış müzikler “Tabata Songs” http://www.tabatasongs.com kullandım. Böylece hareketlerimizi müziğin ritmi ile belirlemek daha kolay hale geldi.

Şimdiden iyi antrenmanlar

12 DAKİKADA KİLO VER | ZAYIFLA | GÖBEĞİ ERİT programlarına ulaşmak için tıklayınız
Leave a Comment

YouTube Kanalım