Sağlıklı Hoca Kampı Azerbaycan, Nabran’da 🇹🇷🇦🇿

Sağlıklı Hoca etkinlikleri ve kampları ile sizlerle buluşmaya devam ediyor. Bu videomuzda durağımız Azerbaycan’ın Nabran şehrinde bulunan River Inn Hotel. Katılımcılarımız ise Türkiye’den, Azerbaycan’dan, Gürcistan’dan ve Çin’den gelen iş insanlarından oluşuyor.

  1. yy.da başarı, mutluluk ve sağlık üzerine her insanın bilmesi gereken konuları eğitmen arkadaşım Gülferi Yıldırım Hocam ile birlikte paylaştık ve uygulamalar yaptık 🧠💪🏻

Sağlıklı Hoca olarak tüm katılımcılarımız ile birbirinden pratik bilgileri paylaşma imkanı buldum. Daha sağlıklı bir omurga için dik duruş egzersizleri, odaklanmayı artıran Fitbeyin antrenmanları ve forma girmemiz için çok kullanışlı olan yavaş koşu tekniği gibi temel bilgileri aktardım. Her güne sabah sporu eşliğinde başlamanın ve nefes teknikleri ile tanışmanın da tadını çıkardık.

Aldığımız geri bildirimler ve kurulan dostluklar ise muhteşem🥰 organizasyonu sağlayan Insun Yaşam Merkezi ve Kosenta ekiplerine de ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Sağlıklı yaşam kamplarımız ve etkinliklerimiz devam edecek.En temel fabrika ayarlarımızdan birisi olan hareketi sizlere yeniden hatırlatacak ve eşsiz bir programa sahip olacağız. Bizi takip etmeye devam edin.

Sağlıkla kalınız

Leave a Comment

YouTube Kanalım