Pilates Topu ile Yapabileceğiniz En İyi Karın Egzersizleri

Herkesin evinde yer verdiği bir ekipmandır pilates topu, yuvarlaktır, yumuşaktır ve eğlencelidir ancak bir o kadar da dikkatli olmamız gereken bir ekipmandır çünkü üzerinde dengede durmayı başarmalı ve bu aşamadan sonra da egzersizleri doğru açılarda ve formda yapmalısınız.

Bu videoyu hazırlamamın amacı, her seviyeye hitap eden egzersizleri paylaşmak ve böylece kolaydan zora doğru bir yolculuk yapmanızı sağlamak ki en güvenlisi de budur zaten. Hareketleri üç seviyeye göre ayırdım; kolay, orta ve zor şeklinde hareketlerinizi seçebilir ve uygulayabilirsiniz ayrıca videonun sonunda bonus hareketler de paylaştım.

Bu videoda yer alan hareketler, pilates topu ile yapabileceğiniz en iyi hareketlerdir ve hepsinin seviyeleri, tekrar, set sayıları videonun içerisinde belirtilmiştir. Şimdiden herkese iyi seyirler ve antrenmanlar diliyorum.

Sağlıkla kalınız

[alert-announce]Hayatınıza spor, sağlık ve hareket katmak ister misiniz? O halde doğru kanaldasınız.
KANALIMA ABONE OLABİLİRSİNİZ: http://goo.gl/zvFGWA

Spor Eğitmeni Mahmut Talha Sağlıklı bilgi, birikim ve tecrübelerini sizlerle paylaşıyor. Fitness, pilates, egzersiz metotları, sağlıklı yaşam tüyoları ve beslenme programları ile daha formda ve sağlıklı olmak sizin için de mümkün.

“Sağlıklı Hoca”yı sosyal medyadan takip edin! ▼
➤ WEBSİTEM: http://goo.gl/hNRFCi
➤ FACEBOOK: http://goo.gl/ATg3dg
➤ TWITTER: http://goo.gl/4DAXhK
➤ INSTAGRAM: http://goo.gl/pjsj1I
➤ TUMBLR http://goo.gl/1k4KXM[/alert-announce]

Leave a Comment

YouTube Kanalım