Eyvah Çocuğumda Duruş Bozukluğu Var! Ne Yapmalıyım?

TRT Türk kanalında konuk olduğum Günaydın Hayat programında teknoloji bağımlılığı ve çocuklarda duruş bozukluklarını ele aldık. Bir çok ebeveynin ve ailenin gündeme getirdiği bu konu gelecek kuşaklarımız için son derece önemli çünkü saatlerimizi bizden alan teknolojik cihazlar beraberinde kalıcı duruş bozuklukları ve kas yaralanmaları oluşturabiliyor.

Çocuğum dik dur, o şekilde oturma! Ebeveynlerin bu tür uyarılarını sık sık duyarız çünkü herkes evladının bunu alışkanlık haline getirmesinden korkar ve ne yapacağını düşünür. Kalpten gelen o güzel sevgiyi, duruş düzeltici alışkanlıklar ile birleştirdiğimizde çocuğumuzu daha iyi bir duruşa yönlendirebilir ve sağlıklı bir geleceğe yürümesini sağlayabiliriz.

Bozmadan önce sağlıklı şekilde korumaya olan inancımız sebebiyle, gençlerimizi ve ailelerimizi bu konuda bilinçlendirmeye devam edeceğiz. Sağlıklı nesiller ve alışkanlıklar için yapabileceğimiz bir çok egzersizimiz, spor dalımız ve oyunumuz bulunuyor.

Hepsi ve daha fazlası bu videoda sizleri bekliyor.

Sağlıklı Hoca YouTube kanalına abone olmayı ve duruş düzeltici egzersizleri uygulamayı unutmayın!

Dik Duruş Akademisi sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Çocuğunuz da dahil olmak üzere evinizdeki herkesin birlikte uygulayabileceği bu eşsiz programı kaçırmayın!

Yorumunu paylaşmak ister misin?

YouTube Kanalım
%d blogcu bunu beğendi: