Bonna Premium Porcelain Ekibi ile Harika Bir Etkinlik

Sağlıklı Hoca ile düzenlenen Corporate Wellness etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Bonna Premium Porcelain marka lansmanına misafir olduğum bu etkinlikte hareket ve sağlık dolu bir konuşmaya imza attık. Türkiye’nin tüm bölgelerinden gelen uzman aşçı ve sektör öncülerinin buluştuğu toplantıda FitBeyin ve dik duruş egzersizlerini birlikte deneyimledik.

Uzun saatler öne doğru bükülerek çalışmak ve tezgahta birbirinden leziz tarifler hazırlamak zaman zaman sırtımızda ağrılara ve istenemeyen rahatsızlıklara yol açabiliyor. Etkinliğimizde uyguladığımız dik duruş teknikleri ile gün içinde yapabileceğimiz düzeltici egzersizleri öğrendik ve FitBeyin hareketleri ile eğlenceli molalar vermenin yöntemlerini deneyimledik.

Fark yaratan ve sektöre değer katan bu değerli ekiple ve Bonna Premium Porcelain markası ile buluşmak çok güzel bir deneyimdi. Sağlıklı Hoca’yı davet eden ve etkinliğinde yer veren marka temsilcilerine ve şirkete tekrardan teşekkür ederim.

Sağlıklı Hoca’yı davet etmek ve şirket çalışanlarınıza sağlıklı aktiviteler sunmak için iletişim formumuzu kullanabilirsiniz.

Sağlıkla kalınız

Leave a Comment

YouTube Kanalım