Ağırlık Barı ile Onlarca Hareket – Gymholix Cirit İncelemesi

Bu videomuzda Gymholix Cirit adlı 360 derece rotasyon kabiliyeti olan bir ekipmanı inceleyeceğiz. Sizde bu ekipman sayesinde olimpik barınızı çok yönlü ve fonksiyonel olarak kullanabilirsiniz.

Bir antrenmandan beklentileriniz nedir? İtişler, çekişler, tutuşlar, dönüşler (rotasyon) yada savurmalar… Evet bu ekipman ile bir antrenmana dahil olması gereken tüm fonksiyonel hareketlere sahip olabilirsiniz.

Bu videoda sadece ekipmanı tanıtmadım, bununla yapabileceğiniz hareketlerin bir çoğunu paylaştım ve uygulamasını gösterdim. Güzel bir ekipman, etkili bir kullanım, antrenmanlarınızı çeşitlendirmek isterseniz güzel bir tercih olacaktır.

Ürünü temin etmek için şu adresi ziyaret edebilirsiniz; https://www.gymholix.com/Gymholix-Cirit-Mafsal-360-Rotasyonlu-Land-Mine,PR-236.html

Sağlıkla kalınız.

Hayatınıza spor, sağlık ve hareket katmak ister misiniz? O halde doğru kanaldasınız.
KANALIMA ABONE OLABİLİRSİNİZ: http://goo.gl/zvFGWA

Spor Eğitmeni Mahmut Talha Sağlıklı bilgi, birikim ve tecrübelerini sizlerle paylaşıyor. Fitness, pilates, egzersiz metotları, sağlıklı yaşam tüyoları ve beslenme programları ile daha formda ve sağlıklı olmak sizin için de mümkün.

“Sağlıklı Hoca”yı sosyal medyadan takip edin! ▼
➤ WEBSİTEM: http://goo.gl/hNRFCi
➤ FACEBOOK: http://goo.gl/ATg3dg
➤ TWITTER: http://goo.gl/4DAXhK
➤ INSTAGRAM: http://goo.gl/pjsj1I
➤ TUMBLR http://goo.gl/1k4KXM

Yorumunu paylaşmak ister misin?

X
%d blogcu bunu beğendi: