YAZI TALEPLERİNİZ

“Öğrenmenin en etkili yolu, öğretmektir” bu doğrultuda bilgimi ve tecrübelerimi bilimsel kaynakları ve örnekleri ile birlikte size aktarıyorum.

Bugüne kadar bir çok medya organında yazılarım yayınlandı ve bunları sizinle “Basında Sağlıklı” bölümünde paylaşıyorum.

Sizin de spor ve sağlık konularında yazıya, röportaja ihtiyacınız varsa benimle iletişim bölümünden irtibat kurabilirsiniz.

Hangi konularda yazıyorum?

– Spor, fitness, pilates ve egzersiz
– Antrenman programları
– Evde spor teknikleri
– Her ihtiyaca özel hareketler
– Spor malzemeleri, spor malzeme incelemeleri
– Kalıcı kilo verme
– Sağlık, sağlıklı yaşam

Kimler ile çalışabiliriz?

– Kitap
– Gazete ve gazete ekleri
– Dergi
– Internet siteleri
– Bülten
– Kısacası yazının ulaştığı her mecra

Ne talep ediyorum?

Açıkcası paylaşmanın verdiği mutluluk ile sizlerden bir ücret talep etmiyoum ancak yazımın yayınlanacağı mecranın belli bir okuyucu kitlesinin olmasını göz önünde bulunduruyorum.

Yazımı yayınladıktan sonra başında veya sonunda irtibat bilgilerimin yer almasını talep ediyorum. Böylece hem yazdığım konu belli bir kitleye ulaşmış hem de mesajı alan okuyucular bana sorularını aktarmış oluyorlar.

2 thoughts on “YAZI TALEPLERİNİZ”
 1. Hocam Merhaba, TV24 te Evde Nasıl Spor Yapılır? programınızı seyrettim, size takdir ve teşekkürler sunarım. Tarif ettiğiniz hareketlerin çoğu hamlaşmış vucuduma ve yaşıma göre( 72 yaşındayım)doğrusu zor geldi. 65 yaş üstü için sokağa çıkma yasağı yaşadığımız bu günlerde, 65 yaş üstü için, evde yapılabilecek egsersizlerle ilgili YouTube kanalınızda bir program yapabilirseniz çok makbule geçer, çok hayır dua alırsınız. Ayrıca bu programı TV kanallarında da yaparsanız çok yararlı olur.
  Güzellikler dilerim.
  Sayılarımla,

  1. Merhabalar
   Çok önemli bir konuya değindiniz teşekkür ederim. Bu yaş aralığında daha hafif egzersizler tercih edilmeli, bu konuda bir çalışma yaparak en kısa zamanda sizlerle paylaşacağım.
   Sağlıkla kalınız

Leave a Comment