temmuz, 2020

29temmuz8:00 pm10:00 pmDik Duruş Akademisi - Webinar Etkinliği

Etkinliğin Detayları

Kayıt olmak için https://www.acikbeyin.com/urun/dik-durus-akademisi-mahmut-talha-saglikli/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bedenlerimiz alarm veriyor!

Henüz onlu yaşlarını bitirmemiş gençlerimizin vücutlarında duruş ve poz bozukluklarına bağlı sorunları gittikçe daha çok görmeye başladık.

Ofis mesaileri, bilgisayar başında geçen saatler, mobil cihazlar… Üstüne üstlük pandemiye bağlı karantina günlerinde alışılmışın dışında hareketsiz kalan bedenlerimiz…

Bedenimizin milyonlarca yıllık ayarlarına uygun olmayan günlük yaşam alışkanlıklarımız, geri dönülmez hasarlar verebiliyor.

Bunlardan kurtulmak ise çok kolay. Doğru yöntemler ve basit egzersizlerle, bu kıymetli bedeni en sağlıklı halinde tutmak mümkün.

Modern yaşam önünde eğilmeyin; dik durmak sizin de hakkınız!

Dik Duruş Akademisi, çağımızın en büyük sorunlarından birisi olan duruş bozukluklarını çözmek için tasarlandı. Kamburlaşma, kemik yapısındaki bozulmalar, boyun fıtıkları günümüzün en yaygın sağlık sorunları ve bunları çözmek sandığımızdan çok daha kolay.

Her katılımcının kendi vücut geçmişine göre başarı hikayeleri yazdığı bu eğitimde birbirinden etkili egzersizleri sizlerle birlikte yapıyor ve duruş bozukluğuna karşı hayat boyu işimize yarayacak becerileri öğreniyoruz.

Duruşumuz sağlığımızdır. Kendinize yapacağınız en verimli yatırım olan Dik Duruş Akademisi‘ni mutlaka deneyimleyin.

more

Zaman

(çarşamba) 8:00 pm - 10:00 pm

Yorumunu paylaşmak ister misin?

X